1-4 moduliai skirti skaitmeninio pasakojimo procesui kaip būdui išreikšti įvairovę ir skatinti įtrauktį į veiklą. Įgysite skaitmeninio pasakojimo įgūdžių, susipažinsite su kitų studentų pasakojimų pavyzdžiais ir sukursite savo pasakojimą ĮTRAUKTIES, GEROVĖS IR ĮVAIROVĖS temomis. 3 modulyje aptariami skaitmeninio pasakojimo proceso redagavimo etapai, skirti skaitmeninei istorijai sukurti.
Modulio veikla skirta:
Objekto žaidimas
Atsineškite vieną asmeninį daiktą iš namų. Papasakokite klasei, kodėl atsinešėte šį daiktą ir ką jis jums reiškia / kaip jus reprezentuoja.
Pirmasis žingsnis rengiant istoriją – rinkti turinį. Turinį sudaro dvi dalys:
1) vaizdinė medžiaga – vaizdai arba vaizdo įrašai, arba jų derinys. Turinį galima sukurti arba naudoti autorių teisėmis neapsaugotą turinį.
2) Įrašytas įgarsinimas. Tai labai svarbus skaitmeninės istorijos aspektas ir yra jūsų scenarijus, leidžiantis nustatyti siužeto laiką.
Skaitmeninis pasakojimas yra vaizdo įrašas, todėl jums reikia turėti prieigą prie vaizdo įrašų redagavimo programinės įrangos. Rekomenduojame WeVideo.com.
Redagavimo procese jūs pridedate vaizdus ir (arba) vaizdo įrašus, kaip reikalinga pagal jūsų numatytą laiko juostą ir įgarsinate juos balsu, kurį galima įrašyti mobiliuoju telefonu.